Pomysł przedsiębiorców na rozwój Wodzisławia Śląskiego

Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza mieszkańców prowadzących działalność gospodarczą lub planujących uruchomić własną firmę na spotkanie informacyjne, którego tematem będzie: "Działania na rzecz aktywizacji gospodarczej dzielnicy Stare Miasto oraz aktualizacja Strategii Rozwoju Miasta."

Spotkanie odbędzie się 18 maja o godzinie 18:45 na Dworcu w Wodzisławiu Śląskim.

Wiele miast w Polsce boryka się z problemem niewykorzystywanych lokali komercyjnych z których większość zlokalizowana jest w obrębie najstarszych dzielnic danego miasta.

Aby skutecznie rozwiązać ten problem, Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości zorganizuje warsztaty dotyczące strategii komunikacji marki dla wodzisławskich przedsiębiorców. Celem spotkań jest aktywizacja dzielnicy Stare Miasto.

Przedstawione zostaną wnioski wynikające z analizy marki i strategii komunikacji marki. Określone zostaną również cele działania na rok 2020. Podjęte kroki zobrazują w jaki sposób powinna się rozwijać przedsiębiorczość w dzielnicy Stare Miasto w kolejnych latach z uwzględnieniem strategii rozwoju naszego miasta. Głównym wyzwaniem jest ożywienie dzielnicy Stare Miasto.

Obecnie Izba Gospodarcza prowadząca Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości jest już po kilkudziesięciu godzinach spotkań grupy roboczej i w związku z tym ma dla nas kilka informacji, które chce przekazać podczas planowanego spotkania.

W szczególności zaproszenie skierowane jest do mieszkańców terenów rewitalizowanych, którzy prowadzą działalność gospodarczą lub planują jej uruchomienie.

Spotkanie współfinansowane jest z zadania publicznego wykonywanego dla miasta Wodzisław Śląski.
 
Porządek spotkania:
- 18:45 rejestracja,
- 19:00 prezentacja projektu,
- 19:20 prezentacja przedsiębiorców,
- 19:40 propozycja kolejnych działań,
- 20:00 rozmowy kuluarowe.

By wziąć udział w spotkaniu należy zapisać się na stronie: https://bit.ly/3basCiC
  

Serdecznie zapraszamy w imieniu Izby Gospodarczej prowadzącej Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości.