Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /1701/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Lokale na ul. Kubsza do wynajęcia
Lokale na ul. Kubsza do wynajęcia

Masz pomysł na biznes i szukasz lokum dla swojej firmy? Domaro Spółka z o.o. w Wodzisławiu Śląskim zaoferowała do wynajęcia pięć lokali, przy ul. Kubsza 28 i 28A.

Lokal o powierzchni 27,86 m2

Spółka oferuje do wynajęcia lokal użytkowy, o powierzchni 27,86 m2, składający się z jednego pomieszczenia oraz wspólnego wc usytuowanego na korytarzu. Pomieszczenie położone jest na II piętrze. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną oraz c.o. i przeznaczony jest do prowadzenia działalności biurowej. Istnieje możliwość prowadzenia tam działalności usługowej. Zmianę sposobu użytkowania należy zgłosić w Starostwie Powiatowym.

Więcej informacji, kliknij tutaj.

Lokal o powierzchni 126,33 m2

Spółka oferuje do wynajęcia pomieszczenia usytuowane na III piętrze o łącznej powierzchni użytkowej 126,33 m2. Pomieszczenia wyposażone są  w instalację elektryczną, wod. kan,  oraz c.o. i przeznaczone są do prowadzenia działalności biurowej. Istnieje możliwość prowadzenia tam działalności usługowej. Zmianę sposobu użytkowania należy zgłosić w Starostwie Powiatowym.

Więcej informacji, kliknij tutaj.

Lokal o powierzchni 24,57 m2

Spółka oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 24,57 m2, składający się z dwóch pomieszczeń oraz wc. Położony jest na I piętrze. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wod. - kan. oraz c.o. i przeznaczony jest do prowadzenia działalności biurowej. Istnieje możliwość prowadzenia tam działalności usługowej. Zmianę sposobu użytkowania należy zgłosić w Starostwie Powiatowym.

Więcej informacji, kliknij tutaj.

Lokal o powierzchni 11,19 m2

 
Spółka oferuje do wynajęcia lokal użytkowy,  o powierzchni 11,19 m2, składający się z jednego pomieszczenia oraz wspólnego wc usytuowanego na korytarzu, położony na I piętrze. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną oraz c.o. i przeznaczony jest do prowadzenia działalności biurowej. Istnieje możliwość prowadzenia tam działalności usługowej. Zmianę sposobu użytkowania należy zgłosić w Starostwie Powiatowym.
 
Więcej informacji, kliknij tutaj.
Lokal o powierzchni 45,65 m2

Spółka oferuje do wynajęcia lokal użytkowy położony na IV piętrze w budynku, przy ul. Kubsza 28A o pow. 45,65 m2, składającego się z dwóch pomieszczeń. Jedno z nich wymaga częściowego odświeżenia, przedpokoju oraz wc. Wyposażony w instalację elektryczną, c.o.,wod.-kan. Lokal przystosowany jest do prowadzenia działalności biurowej. Istnieje możliwość prowadzenia tam działalności usługowej. Zmianę sposobu użytkowania należy zgłosić w Starostwie Powiatowym.

Więcej informacji, kliknij tutaj.

Osoby zainteresowane wynajmem prosimy o kontakt tel.: 32 455 30 37 wew. 31 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..