Przed nami Finał Inkubatora Przedsiębiorczości. Już 13 grudnia zaprezentowanych zostanie pięć najbardziej obiecujących pomysłów biznesowych zgłoszonych do Konkursu na najlepszy biznesplan. Autor najlepszego otrzyma nagrodę główną w wysokości 5000 zł.

Najpierw odbędzie się publiczna prezentacja zgłoszonych pomysłów. Każdy z uczestników będzie miał trzy minuty na przedstawienie swojego biznesowego konceptu. Kolejne minuty (od 3 do 5) będą przeznaczone na pytania ze strony komisji konkursowej. Po wysłuchaniu wszystkich wystąpień komisja stanie przed niełatwym zadaniem wskazania zwycięscy. W trakcie obrad komisji o blaskach, ale także cieniach przedsiębiorczości będzie opowiadał Mateusze Maik, trener biznesu, mentor, przedsiębiorca, Dyrektor Inkubatorów AIP. Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2018 r. w Pubie Pilsner. Początek o godzinie 17:00. O tym, do kogo trafi nagroda główna, przekonamy się około godziny 18:30.

Program:
17:00-17:15 | Otwarcie spotkania;
17:15-18:10 | Prezentacja konceptów biznesowych pięciu finalistów Konkursu na Najlepszy Wodzisławski Biznesplan;
18:10-18:30 | Dialogi o przedsiębiorczości. Rozmowa z Mateuszem Maikiem – trenerem biznesu, mentorem, przedsiębiorcą, Dyrektorem Inkubatorów AIP. Mateusza Maika będzie odpytywał Michał Kucharski – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru (w trakcie obrad komisji konkursowej);
18:30-18:55 | Ogłoszenie werdyktu komisji konkursowej, wyróżnienie finalistów i nagrodzenie zwycięscy;
18:55-20:00 | Integracja i rozmowy kuluarowe.
Weź udział, pobierz zaproszenie: FinalWIP.evenea.pl

Konkurs organizowany jest przez Inkubator Przedsiębiorczości, który jest prowadzony przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS. Inkubator Przedsiębiorczości jest finansowany przez miasto Wodzisław Śląski. Wydarzenie patronatem objął portal tuWodzislaw.pl.

źródło: Inkubator Przedsiębiorczości