Najemca lokalu gastronomicznego poszukiwany

Prezydent Wodzisławia Śląskiego ogłosił przetarg na najem lokalu usługowego z przeznaczeniem na cele gastronomiczne. Lokal mieści się na zrewitalizowanym w ostatnich latach wodzisławskim dworcu kolejowym.

Skorzystaj z oferty wirtualnego biura

Jeśli chcesz założyć działalność, a nie masz możliwości jej rejestracji, zgłoś się do …DOMARO Spółka z o.o. Odpowiadając na potrzeby mieszkańców Spółka przedstawia nową ofertę - wirtualne biuro.

Wesprzyj wodzisławską gastronomię

Rząd RP postanowił, że 24 października restauracje, puby, kawiarnie ponownie zostają zamknięte. To działanie jest związane z rosnącą ilością zachorowań na COVID-19. Wodzisławski magistrat wspiera lokalną gastronomię. Przedstawiamy listę miejsc, w których wciąż można zamówić jedzenie z dowozem do domu lub odbiorem własnym. Zachęcamy do wspierania wodzisławskich przedsiębiorców.

Wodzisławski Dzień Przedsiębiorczości Online

Debaty, wywiady biznesowe, prezentacje start-upów oraz informacje na temat wsparcia dla lokalnego biznesu - to wszystko czeka na przedsiębiorców podczas Wodzisławskiego Dnia Przedsiębiorczości. Wydarzenie odbędzie się 20 listopada br. o godzinie 10:00, za pośrednictwem Internetu.

Skorzystaj z programu "Lokale na start"

Razem z Wodzisławskim Inkubatorem Przedsiębiorczości zapraszamy do skorzystania z "Lokali na start", które są wsparciem np. dla nowo powstałych firm. Lokale użytkowe udostępniane są podmiotom w celu wspierania rozwoju przedsiębiorczości na terenie Wodzisławia Śląskiego, w szczególności wspierania rozwoju mikro i małych przedsiębiorstw.

Wodzisławska Baza Biznesu - dołącz bezpłatnie

Wszystkie firmy zlokalizowane w Wodzisławiu Śląskim zachęcamy do dołączenia do Wodzisławskiej Bazy Biznesu. - Bezpłatna rejestracja w naszej nowo utworzonej bazie pozwoli przedsiębiorcom na łatwiejsze dotarcie ze swoją ofertą do wodzisławian korzystających z miejskiej strony internetowej www-wodzislaw-slaski.pl.

Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego ogłosił pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych działek przy ul. Stefana Batorego w Wodzisławiu Śląskim.

Ekobazar

W maju na wodzisławski Rynek powrócił "Wodzisławski Ekobazar". W tym roku bazar odbywać się będzie co tydzień, a nie jak dotychczas, co dwa tygodnie. Miłośnicy zdrowej żywności będą mogli zrobić zakupy w każdą sobotę w godzinach 8:00-13:00.

Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego ogłosił pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych działek przy ul. Żwirki i Wigury w Wodzisławiu Śląskim.

Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego ogłosił drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych działek przy ul. Mieszka w Wodzisławiu Śląskim, o łącznej powierzchni 3682 m2.