Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego ogłosił pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych działek przy ul. Stefana Batorego w Wodzisławiu Śląskim.

Ekobazar

W maju na wodzisławski Rynek powrócił "Wodzisławski Ekobazar". W tym roku bazar odbywać się będzie co tydzień, a nie jak dotychczas, co dwa tygodnie. Miłośnicy zdrowej żywności będą mogli zrobić zakupy w każdą sobotę w godzinach 8:00-13:00.

Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego ogłosił pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych działek przy ul. Żwirki i Wigury w Wodzisławiu Śląskim.

Prezydent Miasta Wodzisławia Śląskiego ogłosił drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanych działek przy ul. Mieszka w Wodzisławiu Śląskim, o łącznej powierzchni 3682 m2.

Infolinia o Tarczy Antykryzysowej i wytycznych dla branż

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło ogólnopolską infolinię dla przedsiębiorców i pracowników. Podczas rozmowy z konsultantami można uzyskać wszelkie informacje dotyczące odmrażania gospodarki, w tym szczegóły na temat rozwiązań zawartych w przygotowanej przez rząd Tarczy Antykryzysowej.

Pomysł przedsiębiorców na rozwój Wodzisławia Śląskiego

Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza mieszkańców prowadzących działalność gospodarczą lub planujących uruchomić własną firmę na spotkanie informacyjne, którego tematem będzie: "Działania na rzecz aktywizacji gospodarczej dzielnicy Stare Miasto oraz aktualizacja Strategii Rozwoju Miasta."

Zielone światło Komisji Europejskiej

Rząd uzyskał zgodę Komisji Europejskiej na 11 programów wsparcia, dzięki którym do polskiej gospodarki popłynie 35, 1 mld zł wsparcia w walce z ekonomicznymi następstwami pandemii.

Plac Zwycięstwa w remoncie

Trwa remont drogi na Placu Zwycięstwa. Obecnie trwają roboty rozbiórkowe i roboty ziemne. Droga remontowana jest dzięki zdobytemu przez miasto dofinansowaniu w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Remont ulicy Słowiańskiej

Trwa remont ulicy Słowiańskiej. Roboty obejmują głównie budowę kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Wykonawcą robót jest Konsorcjum firm: Firma Budowlana D-ART Damian Ogrodowski oraz Przedsiębiorstwo Usług Technicznych INFRAGO mające swoją siedzibę w Jankowicach.

Lokale do wynajęcia

Masz pomysł na biznes i szukasz lokum dla swojej firmy? Domaro Spółka z o.o. w Wodzisławiu Śląskim zaoferowała do wynajęcia lokale, przy ulicach: Kubsza, 26 Marca, Tysiąclecia, Jana Pawła II oraz na Rynku.